Praca

Jesteśmy oddziałem niemieckiej firmy VEMAG Maschinenbau GmbH, która od 40 lat jest obecna na polskim rynku. W naszym portfolio posiadamy znanych europejskich producentów nowoczesnych maszyn do przetwórstwa spożywczego. Prowadzimy sprzedaż maszyn i części zamiennych .

Jako przedsiębiorstwo działające globalnie z doskonałą renomą oferujemy interesujące zawodowe perspektywy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy
szukamy kandydatów na stanowiska:

Aktualne oferty pracy

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY MASZYN

Stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY MASZYN
Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska
  • rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych, kształtowanie i promowanie wizerunku firmy,
  • realizacja celów sprzedażowych w oparciu o sytuację na rynku oraz oczekiwania klientów,
  • przeprowadzanie spotkań handlowych i prezentacja maszyn i nowych technologii,
  • rozmowy i negocjacje handlowe,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • praca na terenie Polski
Wymagania
  • dobra znajomość technologii procesowej w przemyśle mięsnym lub/i piekarniczym lub/i mleczarskim lub/i convenience food
  • dobra znajomość rynku maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego
  • nastawienie na realizację wyników sprzedażowych,
  • doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach na podobnym stanowisku,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka niemieckiego lub/ i angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • entuzjazm i dynamika w działaniu,
  • łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych,
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe: technologia żywności lub doświadczenie w przemyśle spożywczym,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w młodym i dynamicznym zespole,
  • ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia w kraju i za granicą,
  • niezbędne narzędzia pracy typu: samochód, telefon, laptop.

CV prosimy przesyłać elektronicznie na e-mail: rekrutacja@vemag.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

INŻYNIER SERWISU

Stanowisko: INŻYNIER SERWISU

  • Nadzorowanie uruchomień maszyn u klientów
  • Serwisowanie maszyn na terenie całej Polski
  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów
  • Współpraca z działem sprzedaży
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość elektroniki przemysłowej, podstawy budowy maszyn
  • Znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego
  • Prawo jazdy kategoria B (praca w terenie)
  • Dyspozycyjność , systematyczność oraz organizacja czasu pracy
Oferujemy
  • Praca na pełny etat, umowa o pracę
  • Szkolenia zagraniczne
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w przyjaznej atmosferze
  • Samochód służbowy i inne narzędzia niezbędne do pracy