Vemag Polska

Komory fermentacyjne oraz dojrzewalnicze

Komory CLIMAMAT STAR służą do prowadzenia fermentacji i dojrzewania różnego rodzaju produktów. Systemy do fermentacji i zimnego wędzenia wyposażone są w indywidualny system obiegu powietrza, który jest dopasowany zarówno do specyficznych potrzeb klienta jak też produktu oraz zakładanych wydajności i lokalnych warunków.

KLR.png

Wariant TWIN łączy klasyczny proces fermentacji i dojrzewania w jednym urządzeniu.

 

CROSS.jpg

Wariant CROSS umożliwia równoczesne suszenie, wędzenie i schładzanie produktów za pomocą ruchomych kanałów.

 

Lagerraum.png

Wariant HIGH CUBE nadaje się w szczególności do prowadzenia dużych produkcji w pomieszczeniach o małych powierzchniach dzięki zastosowaniom wysokich 5 m wózków.

 

KL.png

CLIMAMAT LAGER są klimatyzowanymi pomieszczeniami i dojrzewalniami, dopasowywanymi do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy dwa różne rozwiązania obiegu powietrza, dopasowywane indywidualnie do produktu oraz pomieszczenia: system rękawów oraz system horyzontalny. Do tego dopasowujemy urządzenia do budynku oraz pomieszczenia , które razem z klientem planujemy od podstaw.

Brot_Draufsicht.jpg

Wariant CLIMAMAT LAGER COOL został specjalnie opracowany do potrzeb przemysłowych zakładów piekarniczych. Umożliwia prowadzenie kontroli przy schładzaniu pieczywa bezpośrednio po zakończeniu procesu wypieku i minimalizuje ubytki wagi oraz straty podczas krojenia pieczywa.