Vemag Polska

Maszyny

Linie do produkcji kiełbas


Szukacie Państwo optymalnego rozwiązania w zakresie produkcji kiełbas? Wybierzcie rozwiązanie dopasowane do Waszych potrzeb i pozwalające uzyskać najwyższy stopień rentowności i elastyczności. Tak jak różnorodna jest paleta produktów wędliniarskich, tak wszechstronne są możliwości naszych linii produkcyjnych.

Nadziewarki próżniowe


Standardem dla nadziewarek próżniowych firmy VEMAG jest stałowagowe nadziewanie i porcjowanie.Intuicyjna obsługa wspomaga bezbłedną pracę,zapamiętanie programów do produkcji indywidualnych specjałów umożliwia bezproblemową zmianę produktu , przy zachowaniu wysokiej wydajności.A przy użyciu oryginalnego oprzyrządowania firmy VEMAG ułatwiają Państwo obsłudze pracę oraz mają możliwość dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu Smart Link Software szczegółowego monitorowania danych produkcyjnych. W firmie VEMAG znajdziecie Państwo pasującą nadziewarkę do Państwa produktu.

Dzielarki do ciasta


Produkcja tradycyjnych i nowoczesnych wyrobów piekarniczych za pomocą jednej maszyny? Z dzielarkami do ciasta firmy VEMAG jest to możliwe. Modularny system składający się z dzielarki ciasta i przystawki umożliwia różnorodną produkcję, tak jak różnorodna jest paleta Państwa produktów.

Linie do produkcji mięsa świeżego


Produkcja przemysłowa, a jednak jakość wyrobów domowych - z liniami VEMAG do produkcji mięsa świeżego staje się to możliwe. Nasza propozycja zadowoli nie tylko Państwa, ale również Waszych klientów.

Linie do Convenience


Czy to mięso,ryby,ser,owoce lub warzywa,kształt okrągły czy kanciasty,z nadzieniem lub nie - System VEMAG Convenience potrafi się perfekcyjnie dopasować do wszystkich rodzajów produktów.