Vemag Polska

Zastosowania

Parówki


Szukacie Państwo optymalnego rozwiązania do produkcji parówek? Wybierzcie optymalne rozwiązanie, elastyczne i w pełni ekonomiczne, dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb. Tak,jak różnorodna jest paleta wyrobów wędliniarskich, tak samo szerokie są możliwości zastosowań naszych linii produkcyjnych.

Produkty porcjowane w plastrach


Firma VEMAG oferuje Państwu maszyny i przystawki, które mogą sprostać wszystkim zadaniom związanym z nadziewaniem porcji o małych kalibrach, jak np. kiełbasa parzona lub duże porcje produktów, np. szynka gotowana i inne wędzonki w plastrach. Również bardzo duża przepustowość, jak np. przy salami, czy innych produktach surowych plastrowanych nie stanowi żadnego problemu.

Zastosowania piekarnicze


Przemysłowa produkcja tradycyjnych i nowoczesnych wyrobów piekarniczych za pomocą jednej maszyny? Z dzielarkami ciasta VEMAG jest to możliwe. Modułowy system, składający się z dzielarki ciasta i przystawki pozwala na różnorodność Państwa produkcji, tak jak różnorodna jest paleta Państwa produktów.

Świeże produkty


Produkcja przemysłowa i jednocześnie jakość wyrobów domowych - z systemem wilkującym VEMAG to właśnie jest możliwe. Tym rozwiązaniem zdobędziemy nie tylko Państwa, ale i Waszych klientów.

Zastosowania convenience


Niezależnie czy chodzi o produkcję mięsa, ryb, sera, owoców lub warzyw, nadziewanych lub nie, okrągłych, bądź cylindrycznych - system VEMAG Convenience wspaniale dostosowuje się do każdego rodzaju produkcji. Dzięki niemu Państwa kreatywność i elastyczność produkcji nie zna granic.