Vemag Polska

Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn

Opis stanowiska:
  • rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych, kształtowanie i promowanie wizerunku firmy,
  • sprzedaż maszyn i urządzeń z portfolio firmy VEMAG Polska
  • prezentacja maszyn oraz nowych technologii podczas spotkań handlowych w siedzibie  klienta oraz w Warszawie lub podczas targów branżowych
  • przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie projektów
Wymagania:
  • znajomość procesów technologicznych w przemyśle mięsnym lub/i piekarniczym mleczarskim, convenience food, vege, karmy dla zwierząt
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • entuzjazm, umiejętność przekonywania i  dynamika w  działaniu, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych oraz gotowość do częstych podróży
  • mile widziana znajomość rynku maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/ i niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej i ugruntowanej na rynku firmie w młodym i dynamicznym zespole, na samodzielnym stanowisku oraz atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja uzależniona od wyników pracy. Możliwość dalszego rozwoju zawodowego wraz ze szkoleniami w Polsce i za granicą. Samochód służbowy, telefon, laptop i inne narzędzia niezbędne do pracy. Zapewniamy opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie oraz możliwość udziału w programie MultiSport.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (dalej jako ‘RODO’) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej, jak i przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez VEMAG Polska Sp. z o.o. w zakresie w jakim udostępnione przeze mnie dane osobowe w Curriculum vitae (CV) wykraczają poza zakres danych osobowych o którym mowa w art. 221 § 1 kodeksu pracy (dane, których podanie jest wymagane w procesie rekrutacji)